Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові на землі Міноборони ведуть самочинне будівництво: влада безсила

У жовтні 2011 року у Львові на вул. Франка, 129 було виявлено самочинне будівництво. «Роботи проводили без відповідного погодження та документів», - зазначає директор департаменту містобудування Львівської міської ради Андрій Павлів. Про це повідомила прес-служба міської ради.

Як виявили під час перевірки працівники департаменту містобудування, будівництво ведеться на земельній ділянці, яка належить Міністерству оборони України, без затвердженої проектної документації та права на виконання будівельних робіт. Відповідно, в подальшому справу щодо використання земельної ділянки без відповідних документів мала б вивчати військова прокуратура.

«Квартирно-експлуатаційний відділ – це організація, як відповідник міського комунального підприємства, яка повинна перевіряти правильність використання землі Міністерства оборони. Самочинне будівництво розпочалося з грубим порушенням містобудівельних норм, без будь-яких документів, і, відповідно, без будь-яких дозволів на проектування», - зазначив директор департаменту містобудування Андрій Павлів.

Сихівська районна адміністрація видала розпорядження про необхідність демонтажу будівлі на вул. Франка, 129. Однак, представниками департаменту містобудування встановлено, що демонтажу не було здійснено.

«До 16 січня споруду мали демонтувати. Однак, досі цього не зроблено. Не зрозумілою є позиція у цьому питанні військової прокуратури, Держархбудконтролю», - повідомив Андрій Павлів.

«Військовою прокуратурою було порушено кримінальну справу проти службових осіб КЕВ району. Однак її закрили і передали у Сихівську прокуратуру і Сихівський райвідділ міліції. Зараз разом з інспекцією по використанню та охоронні земель нараховують збитки щодо використання природоохоронних земель, будуть відкривати кримінальну справу про самовільне захоплення земель проти фізичних осіб, які здійснили самовільне будівництво і захопили земельну ділянку», - повідомив начальник управління природних ресурсів та земельних відносин Михайло Бокало.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ