Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові націоналісти пікетуватимуть обласне управління міліції

Сьогодні, 14 січня, у Львові відбудеться пікетування Головного управління МВС з вимогою припинити переслідування українських націоналістів.

Про це йдеться на сайті Автономного опору.

Збір о 15.00 біля пам'ятника Івану Франку.

Нагадаємо, 8 січня на Рогатинщині, Івано-Франківська область, було затримано керівника Центрального проводу ВО “Тризуб” ім. С. Бандери Андрія Стемпіцького, його сина Пилипа, а також Романа Хмару.

9 січня було затримано колишнього керівника Центрального проводу Дмитра Яроша, першого заступника ВО “Тризуб” ім. С. Бандери Андрія Тарасенка, Голову Українського Відділення Антиімперського Фронту Ростислава Винара та Голову Дніпропетровської обласної організації “Тризуб” ім. С. Бандери Сергія Борисенка.

10 січня арештовано голову Тернопільської обласної організації “Тризуб” ім. С. Бандери.

Заарештованим висуваються звинувачення у тероризмі у зв’язку з вибухом у Запоріжжі. Загалом арешти відбулися по всій Україні. Проводяться обшуки. Станом на 10 січня арештовано понад десять чільних членів організації.

“Усі звинувачення, висунуті правоохоронними органами, вважаємо надуманими, сфабрикованими та замовними. Ці дії нинішньої влади розцінюємо як вияв політичних репресій і спробу придушення українських патріотичних сил”, – заявили у “Тризубі”.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ