У четвер, 22 травня, Львівська муніципальна бібліотека проведе відкриту розмову "Про сенси та доступність", де поділиться досвідом створення інклюзивного простору – Сенсотеки, в рамках Національного тижня безбар’єрності. Про це повідомляє ЛМР.
У четвер, 22 травня, о 12:00, Львівська муніципальна бібліотека, розташована за адресою вул. У. Самчука, 22, запрошує на розмову "Про сенси та доступність". Захід присвячений досвіду бібліотеки у реалізації проєкту інклюзивного простору – Сенсотеки. Запрошуються діячі культури, мистецтва, всі, хто небайдужий до удоступнення закладів, а також усі охочі слухачі. Вхід вільний.
Сенсотека – це безбар'єрний простір Львівської муніципальної бібліотеки, створений для зустрічей, спілкування, читання та пізнання нових сенсів співбуття громади. Бібліотека розпочала свій шлях до безбар'єрності ще у 2015 році, тому під час розмови буде представлено багато тем, зокрема:
-
Ознайомлення з історією створення Сенсотеки – унікального простору, що трансформувався завдяки відкритості, партнерству та наполегливості.
-
Досвід змін та мотивація команди, яка їх реалізувала.
-
Практична демонстрація переваг фізичної, інформаційної, освітньої та громадянської безбар’єрності.
