Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові обговорили перспективи розвитку лісового та мисливського господарств

У Львові обговорили питання щодо стану та перспективи розвитку лісового та мисливського господарства на підприємствах Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства. Про це повідомили в департаменті екології та природних ресурсів Львівської ОДА.

Розвиток лісового та мисливського господарства на території Львівської області має відбуватись із врахуванням створення нових та функціонування діючих національних природних парків. Відповідну позицію департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації 14 січня оприлюднив заступник директора Департаменту Василь Стронський на нараді, що відбувалась у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Василь Сторонський зазначив, що за ініціативи Департаменту у 2013 році розпочато два великомасштабні проекти: створення національного природного парку на базі гідрологічного заказника «Чайковицький» у заплавах річок Дністер, Стрв’яж та Болозівка на території Самбірського району, а також створення національного природного парку «Бойківщина» у Карпатському регіоні. Експертні висновки екологів та спеціалістів Департаменту свідчать про те, що забезпечення функціонування парків сприятиме реальному розвитку та збереженню навколишнього природного середовища. Також реалізація цих проектів зумовить створення нових місць відпочинку та розвитку туризму на території Львівської області.

Станом на січень 2014 року на території Львівської області функціонує 347 об’єктів природно-заповідного фонду (загальна площа - 148,6 тис. га), з них 25 (це - 64,6 тис. га) мають загальнодержавне значення. Десять природоохоронних установ зі спеціальними адміністраціями, а саме: природний заповідник «Розточчя», національний природний парк «Сколівські Бескиди», Яворівський національний природний парк, національний природний парк «Півічне Поділля», ботанічний сад Львівського національного університету ім. І.Франка, ботанічний сад Національного лісотехнічного університету України, регіональні ландшафтні парки «Знесіння», «Равське Розточчя», «Верхньодністровські Бескиди», «Надсянський».

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ