Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові перебувають представники збройних сил Німеччини

14-16 лютого 2006 року у Львові перебувають представники збройних сил Німеччини — про це «Гал-info» повідомили в прес-центрі Західного оперативного командування. Візит відбувається в рамках військового міжнародного співробітництва.
У Львівському військовому інституті Сухопутних військ ЗСУ відбулася прес-конференція на тему військової освіти України та Німеччини. У заході взяли участь начальник військового інституту Сухопутних військ ЗСУ генерал-майор Павло Ткачук, керівники вищого навчального закладу, начальник навчального штабу військового офіцерського училища сухопутних військ Бундесверу підполковник Фрайгерр фон Кайзерлінк Ганс-Юрген, військовий аташе при посольстві ФРН в Україні полковник Генерального штабу Петер Граф фон дер Шулембург, штабний офіцер з питань тактичної підготовки Військового офіцерського училища Сухопутних військ підполковник Карсдорф Андреас.
Цей візит відбувається, коли реформується військова освіта, як в Україні, так і в Німеччині.
Генерал-майор Павло Ткачук зазначив, що сьогодні у Львівському військовому інституті Сухопутних військ практично створена сучасна навчально-матеріальна база. Завершується комплектування навчально-педадогічними кадрами закладу. Вже приступили до виконання своїх обов’язків 27 випускників ад’юнктури. Великий обсяг робіт проведений на Яворівському полігоні для навчально-бойової роботи і вишколу курсантів.
Підполковник Фрайгерр фон Кайзерлінк Ганс-Юрген розповів, що раніше в Німеччині існувало три військових заклади. Внаслідок реформування було прийняте рішення створити у Нижній Саксонії один. Після об’єднання Німеччини, Військове офіцерське училище Сухопутних військ повернули в його історичне місце перебування — Дрезден. Тактична підготовка курсантів відбувається за гнучким навчальним процесом з використанням автоматизованих систем управління, математичним моделюванням ситуації, тощо.
Військовий аташе Німеччини зазначив, що якісна освіта і навчання курсанта — це майбутнє офіцера. Вже багато років військовослужбовці України мають можливість отримувати практику в Бундесвері.
Німецькі гості, також, повідомили, що у цьому році заплановано у німецькій військовій школі близько 80 заходів міжнародного військового співробітництва в системі НАТО, що дозволяє інтегруватися військовій освіті в інші національні структури.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...