Слухай онлайн
Політика

У Львові планують створити довгостроковий оргкомітет “Відродження Львова”

У п’ятницю, 13 січня, в Києві відбулась зустріч першого заступника Секретаріату Президента, на якій було заплановано оновлення складу Державного комітету до 750-ї річниці Львова. Як зазначив в.о. міського голови Львова Зеновій Сірик, він запропонував створити комітет на місцевому рівні. У зв’язку з цим відсилає в КМУ лист, в якому наголошуватиме на тім, що такий комітет має бути не тимчасовий, а на 5-10 років.
Зокрема, на цій зустрічі в Києві було запропоновано назвати його Комітетом відродження Львова: “Ми всі розуміємо, що 100 млн, які виділено на святкування ювілею, не дозволять відродити Львів. Основними напрямками, якими займатиметься цей комітет, є забезпечення Державного бюджету, щоб працювали інвестиційні проекти та відзначення ювілею”, — зазначив Зеновій  Сірик.
29 грудня на сесії Львівської міської ради була прийнята ухвала, де 2006 рік був визначений ювілейним роком святкування 750-річчя Львова та офіційною датою визначено першу неділю жовтня – на цей день будуть розіслані запрошення гостям та офіційним особам.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ