Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові понад 2000 дітей з батьками безкоштовно відвідали театри

У Львові понад 2000 дітей з батьками безкоштовно відвідали театри в рамках соціальної кампанії «Добрі справи»: вже понад рік міські театри беруть участь у цій соціальній кампанії. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Щотижня чотири міські театри - Перший український театр для дітей та юнацтва, театр «І люди, і ляльки», театр "Воскресіння" та Львівський драматичний театр ім. Л. Українки - запрошують дітей з багатодітних і малозабезпечених родин безкоштовно переглянути вистави.

«Щиро вдячна за можливість, яку надали для моєї сім'ї. В мене 5 дітей, складно зі сімейного бюджету «викроїти» кошти на культурне дозвілля. На жаль, такі речі часто опиняються на останньому місці. Хоча це не завжди правильно. Ще раз дякую театру за те, що знаходить можливості дозволити дітям ходити на вистави», - зазначила Світлана Михайличко, мати 5 дітей.

Зокрема, цих вихідних діти з батьками переглядали вистави: «Пригоди Каштанчика» в театрі «І люди, і ляльки», «Дорога до Вифлеєму» у Львівському драматичному театрі ім. Лесі Українки та «Весела корчма» у Львівському академічному театрі «Воскресіння».

Крім того, вже більше двох місяців соціальну кампанію «Добрі справи» підтримує Львівська обласна філармонія. За цей час 122 батьків та дітей отримало можливість безкоштовно побувати на 12 концертах класичної музики.

Довідка.

Проект «Добрі справи» - соціальна кампанія, яку реалізовує управління внутрішньої політики Львівської міської ради з грудня 2009 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ