Слухай онлайн
Історія

У Львові презентували книги Олексія Корсуна про злочини репресивних структур на Закарпатті

Олексій Корсун веде дослідження з 1984-ого року, не зважаючи на небезпеку, яку дослідження цієї теми в той час несло. Автор також закцентував на маштабах дослідження, важливості цієї теми і недостатньому її обговоренню серед істориків. Для написання книги було опрацьовано багато архівних матеріалів, доступ до яких часто був дуже ускладнений владою. про це йдеться на офіційному сайті Book Forum.

У межах 26 BookForum пройшла презентація книги історика Олексія Корсуна «Взаємодія обласного партійно-радянського керівництва з репресійними органами в період соціалістичної розбудови Закарпаття та його комунізації. 1946–1953 рр.» від видавництв «Карпати». Подія відбувалась у читальний залі наукової бібліотеки Львівського національного університету ім. Івана Франка по вулиці Драгоманова, 5.

Презентований збірник подає соціально-політичне становище різних верств населення краю у передвоєнні роки. Розкриває конкретні факти спільних насильницьких дій комітетів компартії, управлінь державної безпеки, міліції, судів, прокуратур та інших установ.

Захід відвідало багато зацікавлених, які продовжили обговорення теми з автором і після заходу.

Це дуже сильний матеріал. Пан Олексій – титан праці, адже опрацювати таку кількість джерел це дуже складна справа. Я рада, що є такі наполегливі дослідники. Історія Закарпаття надто мало висвітлена. – поділилась відвідувачка заходу, пані Оксана

Директор видавництва «Карпати» Віктор Браславець зазначив, що книга видана мінімальним тиражем в 250 примірників, які не будуть у продажі. Частина примірників буде надана бібліотекам та громадам.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");