Слухай онлайн
Культура

У Львові презентують Літопис імені Андрея Шептицького

29 січня у Національному музеї у Львові ім. Андрея Шептицького - презентація «Літопису НМЛ ім. Андрея Шептицького, 2008, №6 (11)». У матеріалах видання висвітлюються маловідомі сторінки історії становлення і розвитку Музею, підсумовується науково-дослідницька, виставкова та науково-фондова діяльність 2007-2008 рр. Про це „Гал-info” повідомили у Національному музеї у Львові ім. Андрея Шептицького.
У матеріалах цього числа Літопису, що 1934 року започаткував Союз Прихильників Національного музею і який відновлено у 2000 році, автори знайомлять читачів з багатими фондовими збірками Музею та історією їх формування, широко досліджують твори давньоукраїнського та сучасного образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва. Ряд публікацій присвячено висвітленню історико-мистецьких пам’яток, представлених у фондах рукописів і стародруків та у збірці «Філателії».
Вперше введена рубрика «Наші визначні музейники», у якій цього року вміщено матеріали, присвячені вшануванню пам’яті видатних діячів у галузі культури і мистецтва, довголітніх працівників музею В.І Свєнціцької (до 95 річниці від дня народження) та Я. Й. Нановського (до 100 річниці від дня народження).
Літопис виданий коштом пані Христини Дибуляк-Чорпіти, власниці приватної мистецької галереї у Філадельфії, США, відомого мецената низки культурно-мистецьких заходів та видань в Україні, зокрема у Львові.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ