Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові проведуть благодійний концерт для збору коштів на будівництво Патріаршого собору УГКЦ

29 січня 2009 року у Києві відбулося чергове засідання Комітету по розбудові Патріаршого центру Української Греко-Католицької Церкви. Його роботу очолив Блаженніший Любомир, Глава УГКЦ. У засіданні взяли участь представники чотирьох відділів, які творять структуру цього комітету: відділу інформаційного забезпечення, відділу зі збору коштів, мистецького відділу та ревізійної комісії. Головна мета зустрічі – аналіз стану будівництва Патріаршого центру та ознайомлення із планами будівництва на 2009 рік. Повідомили „Гал-іnfо” у Департаменті інформації УГКЦ.
За повідомленням Владики Богдана (Дзюраха), голови Спостережної ради будівництва Патріаршого центру, у 2009 році заплановано виконати робіт на загальну суму близько 13 млн грн. Зокрема буде виконано необхідні заходи для налагодження водопроводу і каналізації, електроосвітлення, вентиляції та кондиціювання, опалення та теплопостачання. Крім того у цьому році заплановано повністю завершити фасадні роботи.
Важливим для виконання запланованих робіт є наявність необхідних коштів. Тому о. Василь Вільчик, голова відділу зі збору коштів, поінформував присутніх, що від 1 листопада 2008 року у всіх єпархіях і екзархіях в Україні поновлено розповсюдження спеціальних "цеголок", придбавши які жертводавець вносить свою лепту у побудову Патріаршого собору. Крім України "цеголки" можна придбати в Італії і США. Також найближчим часом "цеголки" будуть розповсюджуватися у Польщі, Німеччині та Канаді.
У 2009 році для збору коштів заплановано провести чотири благодійні концерти: у Львові, Івано-Франківську, Тернополі і Києві. Іншим благодійним проектом є проведення аукціонів. Окремо о. Василь розповів про збір коштів через розповсюдження компакт-дисків першого аудіопроекту Блаженнішого Любомира. Комплект із трьох дисків можна буде придбати у парафіях УГКЦ, а також ведуться переговори про їх розповсюдження у мережах супермаркетів.
За словами Предстоятеля УГКЦ, "крім наявних коштів, не менш важливим для будівництва храму є молитва". При цьому він розповів, що упродовж двох років, без перерви, щотижня служить Літургію в наміренні жертводавців собору та членів їхніх родин.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ