Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові приблизно 80% учнів прийшли до шкіл у перший день очного навчання

Сьогодні учні всіх класів повернулися до очного навчального процесу. В перший день до закладів освіти прийшли понад 80 % школярів.
Фото Дрогобицька міська рада

Про це інформує пресслужба ЛМР.

"Всі давно очікували, коли школярі повернуться до навчання, тому відсьогодні ми відновили таку можливість. Сьогодні відкрилися усі школи міста. Також сьогодні є досить висока відвідуваність закладів освіти – близько 70 тисяч дітей прийшли на навчання, що становить біля 80 % учнів 1-11 класів.

Станом на сьогодні провакцинованими є: 98,1 % працівників закладів загальної середньої освіти, 95,6 % закладів дошкільної освіти та 96,7 % закладів позашкільної освіти. Невакцинованими є 165 осіб, які на сьогодні є відстороненими від роботи.

Зазначу, що рівень захворюваності в навчальних закладах ми моніторимо щодня: скільки захворіло учнів і вчителів, скільки одужало. Саме через те, що рівень захворюваності серед дітей суттєво знизився, нам і вдалося відновити очне навчання", – розповіла Леся Васюта, начальниця відділу освіти Галицького та Франківського районів, в. о. керівника управління освіти Львова.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ