Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові репрезентували новий бійцівський сайт

Сьогодні, 22 квітня, керівник Львівського клубу професійних видів єдиноборств «Юніон» Віктор Лазурко репрезентував новий сайт клуб: www.uniongym.com.
Сайт двомовний: відкривається українською та англійською; багато фото- та інформаційних матеріалів. У планах – запустити форум.

За словами начальника управління з питань фізичної культури та спорту Львівської ОДА Юрія Майбороди, клуб «Юніон» виконує важливу соціальну функцію – діти, що там займаються, залишають агресію в межах спортзалів. Неолімпійський вид спорту завдяки ентузіастам так інтенсивно розвивається, що незабаром, впевнений чиновник, державі доведеться на це реагувати. Так, торік КПВЄ «Юніон» увійшов у трійку найкращих в області.

Довідка.
Клуб професійних видів єдиноборств „Юніон” було засновано 20 грудня 2004 року.
Зараз клуб професійних видів єдиноборств „Юніон” входить в число найкращих спортивних організацій України та представляє її інтереси на міжнародній арені.
В клубі більше як 40 чемпіонів та призерів Чемпіонатів, Кубків та першостей України, 15 чемпіонів та призерів Чемпіонатів та Кубків світу
з різних видів єдиноборств.

Клуб професійних видів єдиноборств „Юніон” приділяє особливу увагу дитячому спорту, створює умови для оздоровлення, сприяє зростанню рівня майстерності спортсменів, виявляє талановиту молодь та виховує її.

У клубі займаються понад 300 осіб, 70% з них – діти до 16 років.

Клуб приділяє особливу увагу розвитку професійних видів єдиноборств (зокрема, тай-боксу, кік-джицу, карате, кікбоксінгу та інші) на території Львова та Львівської області.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ