Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові розпочалась підготовка спільного українсько-американського навчання «Репід Трайдент 2010»

29 березня у Львові розпочалася головна конференція з планування проведення спільного українсько-американського командно-штабного навчання “Репід Трайдент – 2010”. Про це повідомила прес-служба Міністерства оборони України.

Участь у цьому заході беруть представники від 12 іноземних держав. Збройні Сили України на конференції представляють заступник командира 8-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України генерал-майор В’ячеслав Назаркін і відповідальний за координацію заходу начальник управління міжнародного військового співробітництва Командування Сухопутних військ Збройних Сил України полковник Олег Левченко.

До складу американської делегації, присутньої на конференції, увійшли заступник командира 40-ї піхотної дивізії Національної гвардії штату Каліфорнія бригадний генерал Шарлотта Міллер і заступник начальника відділу міжнародних навчань оперативного управління Командування Сухопутних військ ЗС США в Європі пан Кевін Уолк.

«Під час конференції її учасники у групах остаточно визначаться з плануванням заходів навчання, узгодять фінансово-економічні аспекти майбутніх спільних маневрів, а також засади взаємодії сторін-учасниць тощо», – повідомив генерал-майор В’ячеслав Назаркін.

Слід відзначити, що особлива увага іноземних військових зосереджена на готовності матеріально-технічної бази та навчальних місць проведення “Репід Трайдент – 2010”, і, зокрема, участі у маневрах українського військово-медичного персоналу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...