Слухай онлайн
Культура

У Львові розпочине роботу Органна Резиденція

20 липня о 16:00 у пресцентрі Гал-Інфо відбудеться презентація проекту від організаторів та учасників.

Будуть порушені актуальні питання мистецької освіти в Україні, розвитку та примноження традиції органного мистецтва та викликів, що постають перед музикантами-органістами. Організатори презентують програму, розкриють особливості проекту та поділяться враженнями від перших днів Резиденції.

Спікери:

    • Іван Остапович, директор Львівського Органного Залу
    • Тарас Демко, директор проекту “Органна Резиденція”
    • Улла Крігул та Галина Булибенко, головні педагоги Резиденції
    • Надія Величко, координаторка проекту.
    • Наталія Бунда, директорка департаменту розвитку Львівської міської ради.

Довідково

Про Львівську Органну Резиденцію

З 19 по 25 липня у Львівському органному залі відбудеться унікальна для міста і країни подія - Органна Резиденція - мистецький і освітній проект Львівського будинку органної та камерної музики. Майстер-класи, публічні перформанси, відкриті лекції та концерти.

Проект проводиться за підтримки Львівської міської ради в рамках програми «Львів 2020: Фокус на культуру» та має на меті, продовжуючи легендарну львівську традицію органного мистецтва, забезпечити підтримку і промоцію виконавців на органі, відкрити нові талановиті імена, налагодити мистецький нетворкінг, творчі зв'язки.

В рамках Резиденції майже два десятки активних учасників отримають унікальний та комплексний досвід: від практичних занять на органі з провідними світовими педагогами до створення власного артистичного іміджу та самопрезентації. Окрім цього, всі охочі матимуть нагоду відвідати змістовні лекції про юридичні аспекти в житті музиканта, будову органа, особливості догляду за цим інструментом та багато інших. Для проведення освітньої програми було запрошено відомих музикантів та культурних менеджерів з України та світу, зокрема Улла Крігул (Естонія) та Галина Булибенко (Україна), Міхал Шостак (Польща), Шандор Шрайнер (Україна), команда Radio Skovoroda та інші.

Головні педагоги Резиденції Улла Крігул та Галина Булибенко Координаторка проекту Надія Величко.

Керівники - Іван Остапович і Тарас Демко.

Упродовдж семи днів гості органного залу матимуть нагоду відвідати чотири яскраві концерти, заплановані в рамках Резиденції:

  • 21 липня сольний концерт Улли Крігул; 
  • 23 липня органний речиталь Міхала Шостака; 
  • 24 липня “Музика Скандинавії” Надії Величко; 
  • 25 липня ґала-концерт органної Резиденції.

Освітні заходи Резиденції також будуть доступні для вільних слухачів. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ