Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові стартував конкурс заявок на цьогорічні спортивні заходи

У Львові стартувала процедура подання заявок від громадських організацій на конкурс заходів у галузі фізичної культури і спорту на 2012 рік.Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Термін подання документів до 03.02.2012 року включно.

Серед пріоритетів,проведення масштабних загальноміських заходів, проведення заходів, приурочених видатним постатям (спортсменам) та датам в історії фізичної культури і спорту Львова та України

Обов’язковою умовою отримання фінансової підтримки за рахунок коштів міського бюджету Львова є участь власним внеском організації у заході (коштами або іншими матеріальними чи нематеріальними ресурсами).

Перелік документів, які необхідно подати в управління молоді, сім’ї та спорту через відділ «Центр обслуговування мешканців» (м. Львів, пл. Ринок,1 (вхід із двору)

Варто зазначити,що нагороди та призи за спортивні змаганнястановитимуть: на чемпіонатах і першостях районних (міських) змаганнях: командній першості (на команду) – до 80 грн., у особистій першості: 1 місце – до 60 грн., 2 місце – до 50 грн., 3. місце – до 40 грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ