Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові створять центр, де допоможуть правильно вибрати обладнання для утеплення будинку

У Львові планують створити інформаційно-консультативний центр, спеціалісти якого безкоштовно надаватимуть консультації щодо найновіших технологій енергозбереження. Про це сьогодні на прес-конференції розповів начальник відділу енергозбереження головного управління промисловості та розвитку інфраструктури ЛОДА Микола Савка.
 „У центрі люди зможуть безкоштовно отримати консультації щодо впровадження енергозберігаючих технологій. Зокрема спеціалісти центру матимуть найновішу інформацію про нові системи енергозбереження та теплоізоляції. Також спеціалісти порадять, що потрібно застосувати в кожному окремому випадку і не будуть пропонувати обладнання однієї фірми тільки тому, що його потрібно продати”, – зазначив Микола Савка.
Окрім цього, за словами Миколи Савки, в області бракує людей, які можуть  грамотно оформити документи для залучення кредитів і грандів на впровадження енергозберігаючих технологій, тому на базі НУ „Львівська політехніка” було створено місячні курси, де охочих навчають всієї процедури оформлення і подання документів і можуть надавати консультації з цього питання. На сьогодні 22 особи завершили таке навчання.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ