Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові створили робочу групу з питань соціальної реабілітації осіб з особливими потребами

У Львові забезпечать належні умови для соціальної реабілітації осіб з особливими потребами: у мыськый рады почала діяти робоча група щодо цього питання. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«Є створена робоча група, яка має 6 тематичних секцій. Вона створена розпорядженням міського голови, як результат робочої зустрічі мера з громадськими організаціями. Ми вже розпочали роботу в тематичних секціях. Хотілося б, щоб результатом діяльності цієї групи було вирішення проблем громадських організацій, які працюють з людьми з особливими потребами, та конкретних людей. Маємо й інші – більш амбітніші плани», - розповіла керівник робочої групи, начальник управління молоді, сім’ї та спорту Наталка Федорович.

Цей робочий орган працює за такими тематичними секціями:

1. Медичний супровід осіб з особливими потребами.

2. Освіта, дошкільне виховання та культурний розвиток осіб з особливими потребами.

3. Підтримка статутної діяльності громадських організацій, які працюють у сфері соціальної реабілітації осіб з особливими потребами.

4. Працевлаштування та професійна реабілітація осіб з особливими потребами.

5. Створення належних умов проживання осіб з особливими потребами.

6. Транспортне забезпечення для осіб з особливими потребами.

Робоча група має випрацювати та підготувати план заходів та внести зміни до Комплексної програми соціального захисту і реабілітації людей з особливими потребами на 2007-2010 роки, затвердженої ухвалою міської ради від 15.03.2007 № 621.

До складу робочої групи з питань соціальної реабілітації осіб з особливими потребами увійшли: начальник управління молоді, сім’ї та спорту Наталка Федорович (керівник групи), заступник начальника відділу пільг, допомог та компенсаційних виплат управління соціального захисту Галина Семків (секретар робочої групи).

Членами робочої групи є міські посадовці та представники громадських організацій, які працюють з людьми з особливими потребами. Серед них: в.о. директора департаменту гуманітарної політики Ольга Павлюк, начальник управління культури Андрій Вороновський, начальник управління житлового господарства Юрій Голець, начальник управління охорони здоров’я Володимир Зуб, начальник управління інформаційної політики та зовнішніх відносин Андрій Москаленко, начальник управління освіти Надія Оксенчук, в.о. начальника управління транспорту та зв’язку Ігор Собенко, заступник начальника управління соціального захисту Наталія Кузяк, в.о. начальника відділу праці управління економіки Катерина Рибачок, представник громадської організації «Батьки Джерела» Ірина Нестер, директор Львівського міського навчально-реабілітаційного центру Мирослав Ніколаєв, представник громадської організації «Відкрите серце» Катерина Островська, екс-депутат міської ради Микола Сварник.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ