Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

У Львові тривають ремонтні роботи на вулицях Кульпарківській та Холмській

19 вересня закінчилися ремонтні роботи на вулиці Ганкевича (біля Левандівського озера). На облаштування вулиці (750 м кв.) з міського бюджету виділено 90 тис. грн. Роботи виконувало ЛКП “ШРП Шевченківського району”. Ремонтники перелаштували асфальтобетонне покриття, тротуари, відремонтували вуличне освітлення. Про це „Гал-іnfо” повідомили в прес-службі ЛМР з посиланням на управління інженерного господарства Львівської міської ради.
Тривають ремонтні роботи на вулиці Кульпарківській, 93. Тут ремонтують заїзд до заводу залізобетонних виробів №1 з вулиці Кульпарківської і облаштовують ще один виїзд з вулиці Боткіна. Тут же, на перехресті Кульпарківська – Боткіна встановлять новий світлофор, кошти на його встановлення виділені з міського бюджету (120 тис. грн). Витрати з ремонту ділянки вулиці Кульпарківської взяв на себе залізобетонний завод. 
Завершуються ремонтні роботи на вулиці Холмській, на виконання яких  з міського бюджету виділено 280 тис. грн. Ремонтники з “АВЕРС – СП” ЛТД покривають проїжджу частину вулиці асфальтобетоном.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...