Слухай онлайн
Економіка  |  Cуспільство

У Львові ціну за проїзд у маршрутках хочуть підвищити до 3 грн!

Львівські перевізники сьогодні офіційно заявляють у ЗМІ про свої наміри найближчим часом подати пропозицію до Львівської міської ради підвищити тариф на перевезення для львів’ян з 1.75 до 3 грн. Такі зухвалі наміри у важкі фінансові часи для громадськості обурюють представників ГР «Львів’яни передусім», вони обіцяють не допустити підвищення цін на перевезення, так починається заява ГР «Львів’яни передусім».

 

«Мені незрозуміла ні мотивація, ні економічна доцільність таких намірів перевізників, адже ми сьогодні маємо наглядний приклад роботи маршрутів №5, №3, що перевозять львів’ян за ціною 1 грн, які я б хотів наголосити також перевозять усі категорії пільговиків, при цьому не є збитковими» - наголосив А.Мисик, лідер ГР «Львів’яни передусім», депутат Львівської міської ради ГП ПОРА .

 

За його словами в часи жорстокої економічної кризи, коли ціни на продукти  та оплату комунальних послуг зростають щодня швидкими темпами, ми не можемо допустити підвищення ціни ще й за проїзд у громадському транспорті, оскільки це приведе до соціального вибуху.  

 

«Я офіційно сьогодні заявляю, якщо таке рішення буде позитивно схвалене виконавчим комітетом ЛМР, я, як депутат Львівської міської ради, представник громади міста, буду ініціювати відміну такого рішення в сесійній залі. Якщо ж моя вимога не буде розглянута, я готовий блокувати роботу сесії до позитивного вирішення питання в інтересах громади міста» - додав депутат.

 

Також ГР «Львів’яни передусім» звернулись до всіх перевізників Львова бути моральними, і перестати спекулювати на мешканцях Львова.    

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ