Слухай онлайн
");
Cуспільство

У Львові турнікети встановлені як для недисциплінованих водіїв, так і для недисциплінованих пішоходів — Іван Онисковець

У центральній частині міста збільшилося число тротуарних огорож, так званих турнікетів, які розділяють пішохідні та автомобільні шляхи. Як розповів начальник управління інженерного господарства Іван Онисковець, встановлення турнікетів спричинила значна кількість ДТП на проблемних ділянках центру міста. Загалом таких проблемних ділянок у Львові близько 30-40, однак на встановлення всюди таких металевих огорож не вистачає коштів з міського бюджету.
 Зокрема, Іван Онисковець відзначив, що встановлення турнікетів в історичному центрі Львова не покращує вигляд міста і є заходом небажаним, однак таку необхідність диктує недисциплінованість водіїв, які попри знаки заборони продовжували паркувати свої автомобілі на тротуарах, створюючи незручність для пішоходів, та і сама поведінка пішоходів, котрі у Львові звикли переходити дорогу там, де заманеться.
 Турнікети зараз встановлено на вулицях Дорошенка, проспекті Свободи та перед Ратушею. В останньому випадку металеві огорожі змонтовані задля запобігання під’їзду автомобілів до Ратуші, де ще проводяться ремонтні роботи.    
    
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");