Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові урочисто погасили марку до ювілею українсько-польських відносин

Сьогодні, 4 січня, у Музеї пошти – палаці Бандінеллі урочисто гасили ювілейну марку у рамках відзначення 20-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Республікою Польща, – повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Участь в урочистому погашенні взяли міністр культури України Михайло Кулиняк, голова Львівської обласної державної адміністраціїМихайло Костюк, міський голова Львова Андрій Садовий, Надзвичайний та Повноважний Посол України в Польщі Маркіян Мальський, Генеральний консул Республіки Польщі у Львові Ярослав Дрозд.

«Двадцять років тому ми розпочали найперспективніший проект. І те, що ми сьогодні відзначаємо встановлення дипломатичних відносин для нас є великим святом. Контакт і діалог – це майбутнє наших країн. І нашим завданням є те, щоб все розвивалося якнайкраще. Я дуже дякую, що у місті Львові відзначаємо і визнання Польщею незалежності України, і встановлення дипломатичних стосунків. І цей культурний проект має значеннядля України і для Львова, який незабаром стане футбольною і культурною столицею Європи», – заявив Генеральний консул Республіки Польщі у Львові Ярослав Дрозд.

Довідка.

Польща була першою країною, яка визнала незалежність України 2 грудня 1991 року. 4 січня 1992 були встановленні дипломатичні відносини між двома країнами

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ