Слухай онлайн
Cуспільство  |  Культура

У Львові відбудеться благочинний показ колекції Софі Марії Сєдової «Бачити серцем»

У суботу, 28 січня, у «Будинку вчених» (вул. Листопадового Чину, 6) відбудеться показ колекції Софі Марії Сєдової «Бачити серцем». Колекція створена для дітей та дорослих. Показ пройде за участю юних моделей-членів клубу «Sophie Maria Fashion Club». Початок о 18.00 годповідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомили організатори показу, назва колекції символічна, адже цим показом Софі Марія Сєдова хоче привернути увагу громадськості до проблем незрячих людей та людей з вадами зору. У показі братимуть участь друзі, громадські діячі та мами юних моделей.

«Концепція показу полягає у тому, щоб показати, що усі ми дуже різні та живемо в одному світі, радіємо однаковим речам, хочемо, аби нас любили. І яке це неймовірне щастя бачити небо, квіти, очі дорогих людей. На перший погляд - прості речі, але відсутність їх може змінити наше життя докорінно. Чому ж тоді коли ми мріємо, згадуємо про якісь чудові моменти ми закриваємо очі? Може тому, що саме в цю мить ми прислухаємося до власного серця. Закрийте очі на мить. Дехто з нас вчився жити з цим. Вони не бачать очима, але бачать серцем», - повідомила авторка колекції «Бачити серцем» Софі Марія Сєдова.

Колекція з понад 60 моделей створена з натуральних тканин – льону, батисту, котонів, шовку та багато оздобленаавторською ексклюзивною вишивкою.

Після показу відбудеться аукціон, кошти з якого будуть спрямовані на друк книги незрячої львівської поетеси та казкарки Тетяни Фролової шрифтом Брайля. Надалі ці книги буде передано як подарунок усім закладам, що їх потребують.

Довідка:

Софі Марія Сєдова народилася у 2002 році в Великобританії. Ще маленькою дівчинкою переїхала з батьками до Львова. 30 травня 2009 року Софі Маріябере участь у конкурсі краси серед дітей «Перлина Заходу». На конкурсі талантів дівчинка представляє свою першу колекцію «Ляльки і люди», що принесла успіх маленькій Софі.

Лоти аукціону можна буде переглянути на сайті www.sophiemaria.com за 14 днів до початку показу.

Акредитація преси за посвідченнями у день події. Додаткова інформація за тел. 0973059494.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ