Слухай онлайн
Cуспільство  |  Здоров'я

У Львові відбудеться Друга Європейська школа радіології

Наступного тижня у Львові відбудеться II Європейська Школа радіології в Україні за участю провідних лекторів з Австрії, Німеччини, Росії та України. Відбуватиметься навчання протягом тижня, з 24 до 28 січня, на базі Медичного центру Св. Параскеви, що на вул. Заводській, 7, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«Такі спеціалісти, як Райнер Рейнмюллер, Михаель Риккабона, Олександр Рябікін, Галина Корженкова, Володимир Рогожин, Яків Бабій, Юрій Іванів та інші будуть працювати зі спеціалістами, які пройшли конкурсний відбір. В їхніх лекціях є передбачено, як клінічні випадки з практики, так і дискусія з аудиторією щодо цих випадків. За конкурсним відбором до участі в Школі запрошені молоді спеціалісти в області КТ та МРТ, рентгенодіагностики та мамографії, які мають відповідні сертифікати та виявилися найбільш відкритими до навчання. Найголовнішим є те, що Європа вже наблизилася до України, адже знання провідних фахівців для нас стали ще доступнішими», - розповіла куратор організації II Європейської Школи радіології у Львові Галина Похилевич.

Навчання відбудеться за підтримки медичного університету Граца (Австрія) та засновників Європейської Школи радіології, представництв Toshiba Medical Systems в Україні, Nicomed, AGFA, ЗАТ «Укрмедтехніка» і ТОВ «Азаріс».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ