Слухай онлайн
Культура

У Львові відбудеться фестиваль trance-музики «Ultrasonic»

У Львові відбудеться фестиваль trance-музики «Ultrasonic». Це важлива танцювальна подія цього сезону та свято для справжніх любителів trance-музики. Пряма трансляція фестивалю відбудеться на радіостанції afterhours.fm, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Шоу проходитиме за участю всесвітньо відомих ді-джеїв танцювальної культури. Вперше у Львові виступатимуть хедлайнери свята – німецькі ді-джеї Kyau та Albert, лауреати безлічі престижних премій у галузі dance-музики, постійні учасники всіх наймасштабніших танцювальних подій світу, відвідають фестиваль.

Також участь у фестивалі візьме голландська легенда Trance-музики – Марсель Вудс, постійний учасник Sensation Black, Dance Valley, Trance Energy, Innercity, Antwerp is Burning, A State of Trance, Frequence, Shokers. Його музика – поєднання усіх відомих музичних жанрів.

«Ultrasonic festival» не лише новий за рівнем реалізації проект, але й спроба руйнації усталених стереотипів щодо сучасної музики та культури. Шоу стало можливим завдяки підтримці Львівської міської ради та національного студентського союзу», - говорить організатор заходу Євген Кузик.

«Під час фестивалю буде лазерне шоу. Окрім того, на фестиваль зголосилось приїхати багато молоді із інших міст України. В шести обласних центрах західної України працюють наші промоутери, залучені профкоми внз. Також відбудеться конкурс, де будуть розігруватись 2 путівки на романтичну подорож до Італії, які вони зможуть отримати з рук артистів на сцені фестивалю», - додав Євген Кузик.

Фестиваль проходитиме у виставковому залі ТЦ «Шувар»(вул. Чукарiна, 6) 12 лютого з 21.00 до 06.00 год.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ