Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

У Львові відбудеться конкурс пісні, прози, фотографії та малюнку на шевченківську тематику

Молодих, талановитих, креативних людей віком від 14 до 35 років запрошують взяти участь в конкурсі, приуроченому до 149 річниці перепоховання Тараса Шевченка в Каневі. Конкурс відбуватиметься у таких номінаціях: сучасна пісня на слова Тараса Шевченка або на шевченківську тематику, малюнок, фотографія, авторська поезія та проза на шевченківську тематику, театральна постановка на шевченківську тематику, - повідомила прес-служба Львівської міської ради.

 

Організатори також запрошують молодих кінорежисерів подавати свої короткометражні фільми на шевченківську тематику, показ яких відбудеться поза конкурсом.

 

Участь у Фестивалі-конкурсі «Шевченко-Фест» є безкоштовна. Кожна особа, якій є близький Шевченко, може представити широкому загалу свою інтерпретацію його творчості в ХХІ столітті.

 

Відбіркові тури ІІІ Молодіжного фестивалю-конкурсу «Шевченко-Фест» відбудуться у місті Львові 21 та 22 травня 2010 року; нагородження переможців та завершальний гала-концерт – 23 травня.

 

Метою проведення Фестивалю-конкурсу є розкриття незнаних досі сторін особистості Шевченка та підтримка обдарованої молоді.

 

Організаторами Фестивалю-конкурсу є ЛММГО «Молодіжне Об'єднання «ГРАНІТ», ЛММГО «Студентське братство Львівської політехніки» та Палац культури ім. Гната Хоткевича.

 

Фестиваль проходить в рамках проекту «Здобули незалежність – розбудуємо державу» під егідою управління сім'ї, молоді та спорту Львівської міської ради та управління сім'ї та молоді Львівської обласної державної адміністрації.

 

Детальна інформація, умови участі та зразок заявку можна отримати на офіційному сайті Фестивалю-конкурсу www.shevchenko-fest.org.ua. Заявки приймаються до 7 травня 2010 р.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...