Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

У Львові відбудеться перший в Україні комп’ютерний фестиваль

З 14 по 16 квітня 2006 року Львівський осередок міжнародної студентської організації BEST (Рада студентів технічних університетів) проведе у Львові перший в Україні комп’ютерний фестиваль DE:CODED. Фестиваль відбуватиметься у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини на Погулянці у Львові, де буде утворено локальну мережу на 250 комп’ютерів з необмеженим доступом до Інтернету.
Основна ідея фестивалю – це зустріч однодумців – справжніх фанатів ІТ та баталії затятих комп’ютерників і розважального, і професійного характеру. Організатори сподіваються в такий спосіб підвищити рівень комп’ютерної освіченості української молоді, поширити знання про новітні інформаційні технології, і популяризувати Львів як один з провідних ІТ центрів України та Центрально-Східної Європи. Для учасників відкриються нові, корисні та вражаючі аспекти Комп’ютерних наук (Computer Science), Комп’ютерної інженерії (Computer Engineering) та Телекомунікацій (Telecommunication). Організатори спробують довести, що окрім ігрових баталій, перегляду кінострічок та бездумного скачування "всього Інтернету" є привабливіші заняття.
Під час фестивалю будуть представлені експозиції комп’ютерних компаній, паралельно будуть проводитись семінари, виступи та майстер-класи представників провідних компаній України та світу, шанованих викладачів ВНЗ. Розважальна програма включатиме проведення розважальних конкурсів, виступи DJ-їв з усієї України, телеміст з подібними фестивалями у Європі. Унікальне поєднання освітніх і розважальних елементів зробить DE:CODED цікавим і для професіоналів, і для пересічних користувачів. На фестиваль запросили студентів й з інших міст України, а також студентів Європейських ВНЗ, де представлена організація BEST.
Ініціатива у проведенні такого масштабного фестивалю належить студентам, посприяти їм у цьому зголосився Національний університет "Львівська політехніка", а партнерами стали відомі міжнародні і українські компанії. Повідомив «Освітній портал».
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ