Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові відбудеться публічне представлення детального плану території на розі вул. Стрийської — Академіка А. Сахарова

З 21 грудня 2015 року по 18 січня 2016 року триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території на розі вул. Стрийської — Академіка А. Сахарова у м. Львові. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

ДПТ охоплює територію приблизною площею 8,5 га (існуюча територія недіючого виробництва, ділянки). Проект пропонує концепцію розвитку району проектування, як району житлової та громадської забудови.

Замовником даної містобудівної документації є управління архітектури департаменту містобудування Львівської міської ради,  розробником — ДП ДІМП «Містопроект».

11 січня 2016 року відбудеться публічне представлення згаданої документації.

Місце проведення: великий сесійний зал Львівської міської ради (каб. 202), м. Львів,пл. Ринок, 1. Початок о 17.00.

Пропозиції просимо подавати до 18 січня 2016 року до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, каб.539, тел. 032 297 57 63.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій — Файфурка О. С.

Довідка Львівської міської ради:

Зверніть увагу: Згідно із Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані  в  межах відповідних  законодавчих та нормативно-правових актів,  державних будівельних норм,  стандартів і правил  та  надаватися  у  строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції  до  проектів  містобудівної  документації   на  місцевому рівні мають право надавати:

- повнолітні  дієздатні  фізичні  особи,  які  проживають на  території,  щодо якої розроблено відповідний проект  містобудівної  документації на місцевому рівні;

- юридичні особи,  об'єкти нерухомого майна яких розташовані  на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної  документації на місцевому рівні;

- власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на  території,  щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею;

- представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

- народні депутати України,  депутати  відповідних  місцевих рад.

Нагадаємо, що напередодні видання ZAXID.NET повідомило: "Першим на місці старого заводу має постати офісний комплекс з трьох будівель. Будувати його буде відомий регіонал Василь Хмельницький, але й подробиці скандальної приватизації львівського державного заводу фірмами одіозного харківського мера та голови Харківської ОДА Михайла Добкіна".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ