Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові відбудеться Святвечір для бездомних

У Львові у центрі обліку та нічного перебування бездомних громадян організовує Святу Вечерю для бездомних мешканців. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Святвечір відбудеться цієї п’ятниці, 6 січня, о 19.00 год. у приміщенні Центру обліку та нічного перебування бездомних громадян, що за адресою: вул. Кирилівська 3а, для близько 40 осіб, котрі отримують в Центрі соціальні послуги.

«Вечеря складатиметься з традиційних для українського столу страв – це кутя, пампухи, голубці, інші страви. Приємно зазначити, що в організації вечері нам допомагають благодійники, підприємці, за що ми їм дуже вдячні», - розповів директор Центру обліку та нічного перебування бездомних громадян о. Олег Федоренко.

«Бездомні громадяни, які перебувають у складних життєвих обставинах, особливо, потребують відчути миттєвості Різдвяного святкування та радості єднання, тому організація таких акцій є важливим елементом у соціальній реабілітації цих громадян, а залучення благодійників, якнайкраще символізують єднання довкола потреб знедолених», - сказала в. о. директора департаменту гуманітарної політики Ольга Павлюк.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ