Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Спорт

У Львові відбудеться турнір з міні-футболу між християнами, мусульманами та атеїстами

26-27 січня у Львові відбудеться турнір "Різдвяний Кубок з міні-футболу отців Єзуїтів". Учасниками заходу будуть представники різних конфесій та віросповідань: римо-, греко-католики, православні, протестанти, мусульмани, а також агностики й атеїсти. Про це сьогодні, 21 січня, повідомив організатор єзуїт Віталій Осмоловський.

Турнір "Різдвяний Кубок з міні-футболу отців Єзуїтів" організовується з метою пропаганди здорового способу життя серед молоді, посилення дружніх відносин між учасниками, та популяризації футболу.

Така строкатість у релігійних поглядах учасників засвідчує налаштованість єзуїтів на інкультурацію та є закликом до міжрелігійного діалогу, співпраці між людьми, не зважаючи на їхнє походження, віросповідання чи колір шкіри.

У заході візьмуть участь 8 команд - зі Львова, Києва, Житомира,Хмельницького, та Кам`янця-Подільського. Окрім кубку (отримує переможець) та медалей (за 1-3 місця) передбачені призи для кращого гравця, бомбардира та голкіпера Турніру. Також буде спеціальний приз для команди, яка займе 8-ме місце.

Додамо, що турнір відбудеться в спортзалі Вищої Духовної Семінарії св. Духа (вул. Хуторівка, 35). Початок змагань об 11:00 год.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ