Слухай онлайн
Економіка

У Львові відбудеться українсько-ісландський бізнес-форум

З 8-го по 10 листопада у Львові відбуватиметься українсько-ісландський бізнес-форум. Ініціатором проведення цього бізнес-форуму стали нові акціонери банку „Львів”. Саме цей український банк отримав найбільшу ісландську інвестицію. Форум такого рівня відбудеться у Львові вперше. Представники львівської влади сподіваються, що завдяки форуму вдасться залучити у регіон нові ісландські інвестиції. Повідомили „Гал-іnfо” у прес-службі банку „Львів”.
Ісландську делегацію очолюватиме міністр закордонних справ Ісландії Валгердур Сверрісдоттір. Участь у форумі візьмуть 60 представників Ісландії, серед яких впливові бізнесмени, банкіри, представники дипломатичного корпусу країни.
З української сторони участь у форумі візьмуть голова Львівської облдержадміністрації Петро Олійник, голова Львівської облради Мирослав Сеник, міський голова Львова Андрій Садовий, керівники Львівської Торгово-промислової палати, представники бізнес-кіл.
За словами одного з організаторів львівського бізнес-форуму, голови правління банку „Львів” Миколи Вознюка, у рамках форуму відбудуться численні зустрічі та переговори, під час яких обговорюватимуться перспективи двохсторонньої співпраці в інвестиційній сфері, а також огляд інвестиційних проектів Львівщини.
За попередніми даними, інтерес ісландського бізнесу буде зосереджений на харчопереробній галузі, фінансовій сфері, будівництві, енергетиці та ін.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");