Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові відбудеться всеукраїнська акція «Одна єдина соборна Україна»

Завтра, 22 січня, о 18.00, у Львові біля пам’ятника Тарасу Шевченку відбудеться всеукраїнська акція «Одна єдина соборна Україна». Захід здійснюється за ініціативи громадської організації «Схід і Захід разом» (м. Львів) і за підтримки Народної самооборони Львівщини, повідомили організатори.

«Одна єдина соборна Україна» – під цим гаслом навесні минулого року на площі своїх міст виходили десятки тисяч мешканців Донбасу, які ціною власного життя та здоров’я відстоювали єдність країни. Тому 22 січня українці Сходу та Криму вийдуть на площі різних міст України, щоб підтвердити: Донбас і Крим – це українська земля, невід’ємна складова єдиної країни.

У кожному з міст, що беруть участь в акції, учасники зв'яжуть «Стрічку єдності» зі своїми побажаннями Україні та українцям до Дня Соборності. По завершенні флеш-мобу кожне місто оголосить довжину своєї стрічки та передасть цей символ єдності до Києва, де наприкінці акції буде озвучена приблизна загальна довжина стрічки. Згодом у столиці всі стрічки з різних регіонів України будуть зв'язані в єдину стрічку. «Стрічка єдності» почне свою дорогу з Києва по регіонах України – від Луганщини до Львівщини.

Під час акції 22 січня планується вшанування пам'яті мирних жителів, воїнів української армії та бійців добровольчих батальйонів, що загинули в Донбасі, а також всіх героїв, які захищали незалежність України в різні часи.

Захід покликаний виразити громадянську патріотичну позицію жителів України без лобіювання інтересів будь-якої політичної сили.

Міста-учасники: Київ, Львів, Харків, Дніпропетровськ, Херсон, Запоріжжя, Краматорськ, Слов’янськ, Маріуполь, Артемівськ, Добропілля, Сєвєродонецьк, Старобільськ, Рубіжне, Лисичанськ, Сватове, с.м.т. Борова (Харківська область).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ