Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові відбуваються «відкриті збори» для алкозалежних осіб

Рух Анонімних алкоголіків у Львові відзначатиме 14 річницю свого заснування. У травні у Львові відбудеться зустріч представників руху з різних міст України. Про це «Гал-info» повідомили у прес-службі Львівської міськради із посиланням на управління соціального захисту.
У програмі зустрічі передбачені виступи організаторів, окремі засідання щодо обговорення проблем алкоголізму та можливостей позбавлення узалежнення на основі програми «12 кроків». Окремі засідання на цю тематику відбудуться для лікарів, духовенства, психологів, родичів узалежнених та інших осіб.
На сьогодні у Львові працюють декілька груп Анонімних алкоголіків. Усім членам забезпечено конфіденційність. Також групи практикують «відкриті збори» - це останні збори місяця для усіх, хто цікавиться проблематикою, в тому числі й для родини узалежнених. Зустрічі проходять у формі вільних бесід-розповідей членів співдружності про свій власний досвід подолання залежності від алкоголю.
Минулого року за підтримки Львівської міської ради у Львові реалізовувався проект громадської організації «Народна допомога – Львів» щодо інформування та пропагування програми «12 Кроків боротьби з алкоголізмом».
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ