У Львові відбувся ІІІ відкритий шаховий турнір «Пам’яті Небесної Сотні та Героїв АТО»

У неділю, 4 березня, ГО «Розвиток Громади» спільно з партнерами провела вже традиційний щорічний шаховий турнір пам’яті новітніх Героїв України, аби вчергове віддати шану полеглим патріотам. Цього разу інтелектуальні змагання зібрали близько 200 учасників з різних куточків України. Змагались спортсмени від 6 до 80 років.

Цьогоріч, окрім основної сітки змагань, найкращих шахісти визначали ще у 8 додаткових номінаціях: спортсмени з інвалідністю, жінки, юнаки 10-13 років, юнаки 14-16 років, дівчата 10-16 років, діти до 10 років, ветерани 60-70 років та ветерани 70 +. Шаховий турнір відбувся за швейцарською системою у 9 турів та вперше в ньому обраховувався міжнародний рейтинг ФІДЕ.

З найкращим результатом перемогу та звання кращого шахіста турніру здобув діючий чемпіон України з шахів - Петро Голубка. Срібло виборов Олег Терлецький, а почесне третє місце посіла чемпіонка світу серед юніорок – Наталя Букса. Вітаємо призерів!