Слухай онлайн
Економіка

У Львові відкрили готель «Опера»

25 лютого у Львові відбулося відкриття 4-зіркового готелю „Опера”, що на проспекті Свободи, 45. Площа житлових приміщень готелю – 2 тис. квадратних метрів. Загалом є 51 номер, з яких 5 люксів, 5 напівлюксів, 10 покращених номерів, 8 одномісних. Доба проживання у найдешевшому номері коштує 420 грн, у люксі — 1620 грн.
Як зазначив під час прес-конференції з нагоди відкриття заступник голови ЛОДА з економічних питань Валерій П’ятак, відкриття готелів такого рівня сприятиме промоції Львова у світі. Він також додав, що зараз на Львівщині є близько 100 суб’єктів готельного бізнесу і лише кілька з них мають високий рівень. „Більшість готелів формувалися у 90-х роках і тому їхній рівень не витримує ніякої критики”, — зазначив Валерій П’ятак.
Як зазначив генеральний директор готелю Валерій Лавський, основним інвестором виступає КУА «Оптіма Капітал», а також «Укрексімбанк». Приблизна вартість проекту близько 20 млн грн. Термін окупності 4-5 років.
При цьому Валерій П’ятак додав, що приблизна вартість робіт по обладнанню одного номера такого типу загалом становить 40-50 тис. доларів.
Крім цього, між готелем „Опера” та Львівським національним академічним театром опери та балету імені Соломії Крушельницької підписано угоду про співпрацю.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...