Слухай онлайн
Економіка

У Львові відкрито філію Акціонерного комерційного банку “ХФБ банк Україна”

16 лютого у Львові відкрито філію Акціонерного комерційного банку “ХФБ банк Україна”. Сьогодні АКБ “ХФБ банк Україна” є єдиним діючим німецьким банком в Україні. Про це повідомила прес-служба ЛОДА з посиланням на керівника головного управління економіки ОДА Миколу Вознюка.
Основною метою діяльності філії АКБ “ХФБ банк Україна” на території Львівщини буде грошово-кредитне обслуговування середнього і крупного бізнесу. Операційна діяльність буде здійснюватися в основному в безготівковій формі.
У 1997-98 рр. в Україні розпочала свою діяльність Кредитна установа Кредитанштальт АГ, Австрія, що незабаром увійшла до складу Банк Австрія. Влітку 2002 року Група Банк Австрія об’єдналася з Байеріше Хіпо-унд Ферайнсбанк АГ.
21 лютого 2002 року Банк Австрія Кредитанштальт Україна було перемейновано Акціонерний комерційний банк “ХФБ банк Україна”.
ХФБ банк Україна надає повний спектр послуг своїм клієнтам в Україні та за її межами, клієнтам ХФБ Груп.
Банк досягнув запланованих показників завдяки істотному збільшенню: загальних активів — на 64,4%, кредитного портфеля — на 61,5%, чистого прибутку — на 132,3%.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...