Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

У Львові вперше виступатимуть виконавці – учасники міжнародного проекту «Шість міст – шість голосів»

З ініціативи Фрайбурзького товариства сприяння міським партнерствам 12-15 вересня до Львова приїдуть учасники міжнародного проекту «Шість міст – шість голосів». Захід об’єднує виконавців із міст-побратимів: Львова, Падуї (Італія), Гренади (Іспанія) та Фрайбурга (Німеччина) – повідомили в прес-центрі ГУ МНС України у Львівській області.
Запропонований проект збирає виконавців вже протягом кількох років. Проте у Львові музиканти гастролюватимуть вперше з нагоди святкування 750-річчя Львова. Серед виконавців – авторитетні європейські імена: Луїза Джінніні (сопрано, Італія), Бланка Естер Морено (сопрано, Іспанія), Енріко Паро (баритон, Італія), Клемент Моргенталер (бас-баритон, Німеччина) у супроводі піаніста Бернарда Ренціковскі та Наталя Дацко (сопрано, Україна). Проект спрямований на розвиток та поглиблення партнерських контактів між Фрайбургом і Львовом і відбудеться у рамках договору про побратимство між містами.
 За підтримки Фрайбурзького товариства сприяння міським партнерствам та Львівської міської ради захід стане благодійним. Безкоштовні концерти відбудуться 13-го вересня у великому залі Львівської державної музичної академії ім. М. Лисенка  та  14-го вересня – у Львівському будинку органної та камерної музики.
«Цей благодійний концерт є подарунком львів’янам до Дня міста Львова від Фрайбурзького товариства»,  – сказав заступник начальника управління культури Львівської міської ради Богдан Ховзун.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...