Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові вперше зустінуться представники Міжнародних рад християнських спільнот «Лярш» та «Віра і Світло»з різних країн світу

У Львові вперше в своїй історії зустрілися представники Міжнародних рад християнських спільнот «Лярш» та «Віра і Світло» з різних країн світу. Міжнародну раду «Ляршу» представляють 30 осіб з 14 країн світу, Міжнародну раду «Віри і Світла» - 19 осіб з 17 країн світу. Серед них Франція, Бельгія, Швейцарія, Великобританія, Ірландія, Індія, Канада, США, Домініканська Республіка, Гондурас, Бразилія, Уганда, Нова Зеландія, Філіппіни, Італія. У Львові представники Міжнародних рад перебуватимуть до 15 березня. Про це сьогодні, 7 березня, „Гал-info” повідомили у прес-службі Львівської міської ради.
У Львові члени спільнот, які допомагають особам з розумовою неповносправністю, проводять зустрічі у реколекційному домі української греко-католицької церкви у Брюховичах. У програмі зустрічей - доповіді-звіти міжнародних координаторів спільнот, перегляд та оновлення стратегічних планів, пасторальна опіка та ін.
У неділю, 9 березня, в Українському католицькому університеті відбудется зустріч Міжнародної ради з «Ляршем» у Львові. А у четвер, 13 березня, у Брюховичах відбудеться зустріч Міжнародної ради зі спільнотою «Віра і Світло» Львова.
«Це буде перша в історії спільна зустріч провідних структур «Ляршу» і «Віри і Світла». До тепер ще не було таких загальних зустрічей, хоча ці дві організації мають багато спільного і їхня діяльність не раз перетиналася і взаємодоповнювалась», – повідомила член адміністративної ради «Ляршу» у Львові Ганна Косів. 
 
Нагадаємо, що Міжнародна рада «Ляршу» проводить зустрічі один раз в рік. До неї входять Адміністративна рада на чолі з головою, дорадчі групи з різних тематичних питань та представники 9 зон Ляршу у світі. Крім того, різні структури Міжнародної ради мають свої регулярні зустрічі по декілька разів на рік. Раз у три роки проходить Генеральна Асамблея – зустріч Міжнародної ради з провідниками усіх спільнот Ляршу у світі та всіма зональними координаторами (400-500 осіб). На сьогодні існує понад 130 спільнот Ляршу у 35-ти країнах світу, що належать до різних культурних та релігійних середовищ.
Робота із започаткування Ляршу в Україні почалася ще в 1992 р., коли було створено «Віру і Світло» – спільноти дружби та підтримки для осіб з розумовою неповносправністю, їхніх батьків і молоді.
23 березня 2007 року Міжнародна рада руху Лярш (у пер. з франц. “Ковчег”), яка опікується особами розумово неповносправними, затвердила проект створення першої спільноти Ляршу в Україні (у Львові) на основі Громадської організації Спільнота «Ковчег». Це перша спільнота на території всього пострадянського простору.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ