Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові вибрали кращого «Вчителя року-2007»

Вчора, 10 січня, відбувся перший міський тур Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2007» в номінаціях «Українська мова та література», «Правознавство», «Математика», «Образотворче мистецтво» та «Трудове навчання» – про це «Гал-іnfo» повідомила прес-служба Львівської міської ради.
Перші місця зайняли Чміль Н. СЗШ №64 та Копач О. СЗШ № 62 у номінації вчитель української мови та літератури, Жигальцева Е. СЗШ №77 у номінації вчитель правознавства, Сенчишин О. СЗШ №18 та Глібовицька О. ЛЛГ у номінації вчитель математики, Хлібишин Н. СЗШ № 66 у номінації вчитель образотворчого мистецтва та Товкацька О. СЗШ №60 і Супрун О. СЗШ №64 у номінації вчитель трудового навчання.
До участі у конкурсі зголосилось 94 вчителі з усіх навчальних закладів міста. Педагоги-конкурсанти представили журі анкети, опис власного досвіду, творчі розробки, розробки циклу уроків, публікації, висновки про педагогічну та методичну діяльність. Учителів-переможців першого туру конкурсу було нагороджено дипломами та рекомендовано до участі у другому обласному турі конкурсу.
Як зазначила начальник управління освіти Львівської міської ради Надія Оксенчук, цей конкурс проводиться з метою виявлення та підтримки творчих вчителів, пропаганди їхнього досвіду та спонукання освітян до підвищення професійної майстерності.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ