Слухай онлайн
Надзвичайні події

У Львові вибухотехніки «розміновували» Національний банк України

ГУ НП у Львівській обл.
ГУ НП у Львівській обл.
ГУ НП у Львівській обл.
ГУ НП у Львівській обл.
ГУ НП у Львівській обл.
ГУ НП у Львівській обл.
ГУ НП у Львівській обл.
ГУ НП у Львівській обл.
1/8
Сьогодні, 26 жовтня, правоохоронці навчали працівників з цивільного захисту об’єктів Національного банку з усіх регіонів України як діяти у випадку замінування чи загрози вибуху, повідомили у Відділі комунікації поліції Львівської області.

«У зв’язку з напруженою ситуацією в країні існує загроза замінування об’єктів банку. Тому ми звернулися у вибухотехнічне управління Львівської області з прохання провести навчання для наших працівників. Такі заходи ми періодично проводимо в усіх регіонах», – розповів начальник відділу мобілізаційної роботи департаменту безпеки Національного банку України Віктор Якименко.

Працівникам банку вибухотехніки продемонстрували макети вибухонебезпечних предметів та обладнання, яке використовується для обстеження та знешкодження підозрілих предметів, а також проінструктували, як необхідно діяти у випадку загрози вибуху.

«В жодному випадку не потрібно панікувати. В першу чергу необхідно швидко та організовано покинути приміщення банку, при цьому по можливості озирнутися довкола та подивитися чи лежать якісь підозрілі предмети. Після чого очікувати приїзду фахівців-вибухотехніків», – наголосив головний спеціаліст-вибухотехнік вибухотехнічного управління Головного управління Національної поліції у Львівській області Володимир Мороз.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ