Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові виставлено на аукціон будівлі на вул. Олени Степанівни, 31

Управління комунальної власності Львівської міської ради інформує про продаж на аукціоні об’єкта малої приватизації комунальної власності м. Львова. На аукціон виставлено об’єкт приватизації – дві будівлі на вул. Олени Степанівни, 31. Повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Кінцевий строк прийому заяв для участі а аукціоні – 02.02.2015 р. включно. Аукціон відбудеться 6 лютого 2015 року об 11.00 год. за адресою: м. Львів, пл. Ринок,1, 2-й поверх, велика сесійна зала. Реєстрація учасників аукціону проводитиметься з 09.30 год. до 10.30 год. за місцем проведення аукціону.

«Одним лотом продаються дві будівлі. Будівля, площею 452 кв. м, має два поверхи, а будівля, площею 39,4 кв. м, є одноповерховою. Об’єкти приватизації розташовані на земельній ділянці, площею 0,054 га. Стартова ціна продажу цих будівель становить 4 183 200 грн. Споруда є пам’яткою архітектури, відповідає зразку палацової забудови, фасад будівлі декорований ліпниною.

Тож управління комунальної власності запрошує всіх охочих долучитись до купівлі цього об’єкта і дуже сподівається, що новий власник докладе усіх можливих зусиль щодо реконструкції та збереження будівлі», - повідомляє начальник управління комунальної власності Інна Свистун.

Час та місце ознайомлення з об’єктом: ознайомитися з об’єктом можна за місцем його розташування в робочі дні, отримати інформацію можна в балансоутримувача та в управлінні комунальної власності Львівської міської ради за телефонами: (032)235-50-26, 297-55-18 з 1000 до 1700.

Присутність претендентів на участь в аукціоні на реєстрації обов’язкова. Претенденти на участь в аукціоні повинні мати при собі документ, що посвідчує особу, представники – довіреність, посвідчену нотаріально та оформлену, згідно з чинним законодавством, яка підтверджує повноваження претендентів (їх представників). 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ