Слухай онлайн
Культура

У Львові виступить Брестський народний молодіжний експериментальний театр «Дзеркало»

30 березня о 17.00 у Львівському палаці культури імені Гната Хоткевича виступить лауреат білоруських обласних та національних театральних фестивалів Народний молодіжний експериментальний театр-студія «Дзеркало» Брестського будинку культури залізничників. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Театр покаже музичну виставу для великих і малих «Ну, вовк, молодець»В. Улановського за мотивами казки «Золоте курча». Як зазначають в управлінні культури ЛМР, вистава не залишить нікого байдужим, а життєрадісна, мелодійна, пронизана сучасними ритмами, інтонаціями та тонкою іронією музика створить дивовижну атмосферу перегляду.

Візит театру «Дзеркало» відбудеться в рамках проекту «Ближче один до одного. Три культури, одна Європа – співпраця публічних інституцій культури, неурядових організацій та аніматорів». Це Програма транскордонного співробітництва «Польща - Білорусь - Україна 2007-2013», співфінансована з коштів Європейського інструменту сусідства та партнерства.

Нагадаємо, в рамках згаданого міжнародного проекту відбуваються артистичні презентації творчих колективів з народних домів Львова, Любліна та Бресту. Так, уже наприкінці квітня за прикладом білоруських колег з театру «Зеркало» театр-студія «Під мостом» Львівського міського палацу культури імені Гната Хоткевича поїде в Люблін на Інтердисциплінарний перегляд аматорських театральних колективів «Сезон».

Довідка.

Народний молодіжний експериментальний театр-студія «Дзеркало» – народний драматичний колектив, що працює на базіБрестського Будинку культури залізничників під керівництвом Володимира Ящука. Почав своє існування 19 жовтня 1988 року у стінах обласного центру молодіжної творчості. 28 травня 1996 творчий колектив був переведений в Брестський будинок культури залізничників, де і працює досі. Звання «Народний» отримав ще у 1999 році, в рік 200-річчя з дня народження О. Пушкіна за постановку трагічного балагану «Жахливе Століття» за мотивами «Маленьких трагедій» О. Пушкіна. З того часу колектив театру достойно носить своє почесне звання, регулярно підтверджуючи його новими талановитими театральними постановками.

Основне завдання колективу – передати сучасне життя через кращі класичні драматургічні приклади, пошуки життєвої істини, виховання духовності в акторах і глядачах, порушення філософських питань, не вимагаючи від людей швидких відповідей. Для багатьох театр – це своєрідна творча майстерня становлення характеру, волі, життєвого досвіду і формування внутрішнього світу людини.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...