Слухай онлайн
Спорт

У Львові визначили найкращих лучників області

Днями у Львові на закритому лучному полі спортивно-стрілецького комплексу навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України (вул. Клепарівська, 39-а) відбувся чемпіонат Львівської області зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих спортсменів та юніорів, під час якого визначили найсильніших лучників краю.

Про це повідомили в управлінні фізичної культури і спорту Львівської ОДА.

У змаганнях взяли участь 96 найкращих лучників, які представляли спортивні товариства Львівщини.

За підсумками змагань визначено персональний склад збірної команди Львівської області, яка представлятиме Львівщину в чемпіонаті України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих спортсменів та юніорів, що відбудеться з 27 січня до 30 січня 2017 року у Сумах. Саме цей старт буде першим етапом відбору до чемпіонату Європи – 2017.

1 місце  -  змс  ПАЛЕХА Катерина – ШВСМ, Динамо

2 місце-   мс  МИХАЙЛОВА Олена – КДЮСШ «Здоров’я», Динамо

3 місце  - мс  СОКОЛЕНКО Катерина – ШВСМ, Колос

Серед чоловіків переможцями та призерами в особистих змаганнях стали:

1 місце  - мс ГІРНИЙ Борис – СДЮШОР «Електрон», Україна

2 місце  - мсмк  ГАВЕЛКО Юрій – ШВСМ, ЗС У

3 місце  - мсмк  КОМОНЮК Віталій – ШВСМ, ЗС У

В командних змаганнях переможцями та призерами стали:

Жінки                                                                         Чоловіки

1 місце  -  команда «СКА» - ЗСУ – 1      1 місце - команда «СКА» - ЗСУ

2 місце-  команда «СКА» - ЗСУ – 2        2 місце - команда «Динамо»

3 місце  - команда «Україна»                  3 місце - команда «Колос»

Переможцями та призерами чемпіонату Львівської області зі стрільби з лука в приміщенні в категорії «Юніорки» стали:

1 місце  -  кмс  ДІДИЧ Орися – СДЮШОР «Електрон», Україна

2 місце-   мс  ЯЩИЩИН Тетяна – КДЮСШ «Здоров’я», Динамо

3 місце  - мс  АНТОНОВА Ксенія – СДЮШОР «Електрон», Україна

Серед юніорів переможцями та призерами в особистих змаганнях виявилися:

1 місце - мсБУКАТЕВИЧ Борис – СДЮШОР «Електрон», Україна

2 місце - мсЖУРИЛО Максим – СДЮШОР «Електрон», Україна

3 місце - мсБУЧАК Остап – СДЮШОР «Електрон», Україна

В командних змаганнях переможцями та призерами стали:

Юніорки                                                                Юніори

1 місце  -  команда «Україна» – 1           1 місце  -  команда «Україна» – 1

2 місце-  команда «СКА» - ЗСУ – 2         2 місце -  команда «Україна» – 2

3 місце  - команда «Україна» - 2             3 місце  - команда «СКА» - ЗСУ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...