Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові запровадили систему оплати комунальних платежів через Інтернет

Цього тижня у Львові запрацювала система оплати комунальних платежів через Інтернет в електронній системі прийому платежів «EasyPay». Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомили в департаменті економічної політики ЛМР, відтепер мешканці Львова можуть оплачувати комунальні послуги через Інтернет. Як зазначають на підприємстві «Софтсерв Бізнес-Системи», порівняно з іншими містами України лише у Львові є можливість одразу в онлайн-режимі переглядати результат здійснення платежу.

"Кожне місто фактично має певні свої різні системи. Такої системи, як у нас, ми в інших містах не находили. Тому, що, по-перше наша система передбачає можливість в онлайн-режимі бачити платежі. Фактично, якщо платити по «EasyPay» через Інтернет, то через годину часу вже можна побачити свій платіж. Тобто користувачу буде постійно видно залишок.

Як правило, системи зорієнтовані на місячний платіж, тобто вони виставляють рахунки на початку місяця, і платіж реально з сайту видно через місяць.

А ця система дозволяє постійно відслідковувати залишок в онлайн-режимі. Це також підтримують більшість банків, тобто вони теж працюють в онлайн-системі, а залишок по банках ми маємо фактично на другий день. Тобто, якщо  людина заплатила сьогодні в одному банку і забула, скільки заплатила, то вона на другий день може піти в інший банк і він їй дасть залишок сам", - зазначив директор ДП «Софтсерв Бізнес-Системи» ТОВ «Софтсерв» Петро Ванько.

Також він зазначив, що для того, аби здійснити платіж, потрібно зайти на сайт «EasyPay»: "Це дуже просто. Тобто, не відходячи від комп’ютера, можна здійснити платіж. Фактично для цього потрібно знати свій особовий рахунок для сплати комунальних платежів. Маючи цей рахунок та будь-яку банківську картку, яка підтримує Інтернет-платежі, можна здійснити платіж.

Для цього потрібно зайти на сторінку «EasyPay», вибрати систему комунальних платежів. У системі комунальних платежів потрібно вибрати Львів. Потім ми вибираємо, що оплатити – кварплату, воду, тепло. Вводимо відповідні суми. Тут можна по кожному платежу ввести різну суму, можна вводити і з копійками та робити передоплату. Після цього система вимагає ввести номер та код картки.

Після здійснення платежу одразу можна отримати квитанцію – вона платна – 5 грн., або протягом кількох годин побачити на сайті, що здійснена оплата.

Це є досить зручний вид платежу. І ми не зупиняємося на цій системі. У подальшому ми працюємо над створенням порталу комунальних платежів, де можна буде вибирати інші системи платежів, які будуть функціонувати на той час. Тому що система платежів розвивається і, звичайно, хочеться, щоб було зручно мешканцям Львова, щоб не вони стояли чергах, а могли платити за допомогою зручних технологій"

Нагадаємо, цього тижня у Львові запрацювала система оплати комунальних послуг через Інтернет. Скористатися послугою можна на сайті «EasyPay» за посиланням: https://easypay.ua/communal. Для оплати достатньо мати платіжну банківську картку типу VISA або MasterCard та номер особового рахунку для оплати.

Крім того, із грудня минулого року львів’яни мають можливість здійснювати оплату комунальних послуг крім кас ЛКП, банківських установ, відділень «Укрпошти» в системі терміналів «EasyPay».

На сьогодні у місті функціонує 267 таких термінали, де можна сплатити без комісії за воду, опалення та утримання будинків і прибудинкових територій. Послугою скористалися вже понад 100 мешканців міста. Також, перебуваючи за містом, мешканці Львова мають змогу оплатити за комунальні послуги у мережі терміналів «EasyPay», що розташовані в інших населених пунктах Львівської області (станом на сьогодні це близько 90 терміналів).

Довідка.

За співпраці з компанією «SoftServe» департаментом економічної політики ЛМР було налагоджено оплату комунальних послуг в мережі банків, терміналів «EasyPay», через Інтернет.

«EasyPay» - електронна система прийому платежів. За допомогою системи користувачі мають змогу сплачувати за ріного роду послуги, не відходячи від комп’ютера. Детальніша інформація на сайті «EasyPay» за посиланням: http://docs.easypay.ua/.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ