Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові затверджено програму відзначення пам'ятних дат

В місті затверджено програму відзначення пам'ятних дат, державних і професійних свят та інших подій, що мають загальноміське значення. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

Метою програми є відзначення представників професійних середовищ м. Львова з нагоди професійних та державних свят, враховуючи значимість їх роботи і досягнень, внесок у культурний, соціальний, духовний та економічний розвиток міста.

Як йдеться в програмі, перелік осіб, колективів, установ та організацій для відзначення формується на основі поданих пропозицій від профільних структурних підрозділів міської ради, творчих, професійних спілок, асоціацій, підприємств та організацій міста.

Програмою передбачено відзначення подяками, дипломами міського голови, пам'ятними медалями та значками представників професійних середовищ міста за поданням профільних структурних підрозділів міської ради, творчих, професійних спілок, асоціацій, підприємств та організацій міста.

Окрім того, програмою передбачено преміювання представників професійних середовищ міста у вигляді грошових виплат за поданням профільних структурних підрозділів міської ради, творчих, професійних спілок, асоціацій, підприємств та організацій міста.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ