Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

У Львові завершився митрополичий тур олімпіади з основ християнської віри

У Львівській духовній семінарії Святого Духа завершився митрополичий тур олімпіади з основ християнської віри „Христос – наш Спаситель” — про це «Гал-info» повідомили у прес-секретаріаті глави УГКЦ. У ньому взяли участь майже сто дітей у двох вікових категоріях 12-14 та 15-17 років зі Львівської та Києво-Вишгородської архієпархій, Стрийської, Бучацької, Коломийсько-Чернівецької, Сокальської, Самбірсько-Дрогобицької, Івано-Франківської єпархій та Донецько-Харківської екзархії.

Діти мали змогу молитися в церкві новозбудованої семінарії, а, написавши конкурсну роботу, відвідали новий корпус УКУ, собор Святого Юра та храм Архистратига Михаїла. Після Молебня до Пресвятої Богородиці були відзначені всі учасники, а також нагороджені переможці. Дітей вітав співак та композитор Тарас Курчик, представники Управління освіти та Асоціації банків Львівщини.
Що стосується львівських переможців, то у I віковій категорії (12-14 років) 21 бал отримав Олексій Васьків, 19,6 бала отримав Тарас Микитич із Самбірсько-Дрогобицької єпархії.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ