Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові збирають гроші на подарунки для дітей зі спецшколи-інтернат №6

Громадська організація Центр правових та політичних досліджень «СІМ» та Мальтійська служба допомоги проводить збір коштів на подарунки для дітей, що навчаються у Львівській спецшколі-інтернаті №6 для дітей з вадами мовлення, які взяли участь у конкурсі малюнків на тему «Я маю право на…» , – повідомила прес-служба Львівської міської ради.

 

«Звертаємось до мешканців міста долучитися до нашої акції. Скриньки Мальтійської служби допомоги які розміщені по місту в громадських місцях», - повідомила координатор акції Ніна Хома.

 

Нагадаємо, що 1 грудня у Львівській спецшколі-інтернат №6 для дітей з вадами мовлення відбувся спецпоказ фільму «Право на життя – Олена» (Режисер: Дуко Теллеген, Нідерланди, Білорусь, 28 хв. 2004) в рамках фестивалю «Міжнародного документального кіно про права людини» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

 

Глядачами фільму були учні 7-10 класів та їх вчителі. Окрім 28 –хвилинного фільму, діти мали можливість переглянути також відеоролик ЮНІСЕФ про цю організацію, її мету, та діяльність.

 

 «Представники громадських організацій роз’яснили дітям їх права на: життя, навчання, гру, на піклування і любов, медичне обслуговування, повноцінне і здорове харчування, на інформацію, на вільне висловлення своїх думок, право зустрічатись з ким бажають, право вибирати віросповідання та інші, а також наголосили на тому, що всі діти рівні у правах, що жодна дитина не може бути примушена до праці і що жодна дитина не повинна бути скривджена і зневажена», - зазначила Ніна Хома.

 

Після обговорення дітям було запропоновано взяти участь  у конкурсі малюнків на тему: «Я маю право на…». Кращі малюнки будуть розміщені в приміщенні Львівської міської ради.

 

Довідка

 

У 2009 році світова спільнота відзначила 20-річчя підписання Конвенції ООН про права дитини та 50-річчя Декларації прав дитини. Організатори фестивалю сформували спеціальні програми для різних вікових категорій (а саме: показ фільмів, урок, присвячений правам дитини та ін), з метою привернути додаткову увагу громадськості до порушень прав дитини в країні, поширити знання про права дитини.

 

Центр «СІМ» додатково  виявив ініціативу   провести виставку дитячих малюнків  для того щоби зрозуміти як  діти сприймають права дитини, зокрема в контексті побаченого фільму та  на скільки вони зрозуміли роз’яснення громадських активістів про права дітей. Для цього було обрана Львівська спецшколи-інтернат №6 для дітей з вадами мовлення, що знаходиться по вул. Короленка, 1.

 

Контактна особа: Ніна Хома тел.: 063 171 40 48

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ