Слухай онлайн
Cуспільство

У м. Буськ Львівської області відбудеться Міжнародний молодіжний фестиваль вокального, хореографічного та циркового мистецтва „Від серця до серця – співоча планета”

30 вересня – 1 жовтня 2006 року у місті Буську Львівської області відбудеться III Міжнародний молодіжний фестиваль вокального, хореографічного та циркового мистецтва „Від серця до серця – співоча планета”, який організовує Благодійний фонд сприяння розвитку творчості та мистецтв „Вікторія”. Про це сьогодні, 21 вересня 2006 року, під час прес-конференції повідомив директор Фестивалю та президент БФ „Вікторія” Олександр Саримсаков.

До участі у фестивалі запрошуються солісти, вокальні студії, хорові колективи, циркові студії, танцюристи, а також майстри прикладного жанру – художники, модельні агентства. Вікових обмежень для учасників фестивалю немає. Змагання відбуваються у таких вікових групах – від 3 до 10 років, 11-13, 14-15, 16-18 і від 18 років. Учасники фестивалю змагаються у таких номінаціях: хоровий, народний, академічний та естрадний спів, спортивний, бальний та естрадний танець.
„Метою фестивалю є представити культуру різних народів, зміцнити дружні відносини молоді різної етнічної та релігійної приналежності, надати освітню підтримку і пропаганду молодим талантам, — розповів Олександр Саримсаков. — Переможці фестивалю будуть нагороджені цінними призами, кубками, дипломами, медалями. Отримання гран-прі фестивалю гарантує його власнику безкоштовну участь у міжнародному фестивалі закодоном”. За словами Олександра Саримсакова, загальний кошторис фестивалю, який до речі, присвячений Дню міста Буська, становить 54 тисячі гривень, 10 тисяч грн виділила Буська міська рада.
У Третьому міжнародному молодіжному фестивалі вокального, хореографічного та циркового мистецтва „Від серця до серця – співоча планета” візьмуть участь понад 200 осіб з Польщі, Угорщини, Болгарії, а також різних областей України, зокрема Сумської, Київської, Полтавської, Львівської, Житомирської та Чернівецької.
У програмі фестивалю передбачено парад учасників, конкурсна програма, екскурсії, гала-концерт, святковий феєрверк та дискотека.
„Я хочу, щоб у Буську завирувало життя, оскільки там дуже мало проводиться мистецьких та культурних заходів. У майбутньому я хочу створити у цьому маленькому місті культурний центр не гірший, ніж Таврійські ігри”, — зазначив Олександр Саримсаков.
Вперше міжнародний молодіжний фестиваль вокального, хореографічного та циркового мистецтв «Від серця до серця — співоча планета» відбувся 1-3 жовтня 2004 року у м. Буськ. У ньому взяли участь 70 учасників з різних куточків України. Другий фестиваль став міжнародним. Він відбувся у жовтні минулого року у Буську. У ньому взяло участь 270 конкурсантів з України, Болгарії та Угорщини.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...