Слухай онлайн
Cуспільство

У МАФах продовжують порушувати заборону на торгівлю тютюном поблизу шкіл – міська рада

У Львові продовжуються порушення при видачах дозволів на торгівлю тютюном та алкоголем МАФам, які розташовані біля шкіл. Ще дві малі архітектурні форми, які розміщені біля Львівського професійного ліцею комп’ютерних технологій у Залізничному районі, отримали ліцензії на роздрібну торгівлю тютюновими виробами, -- повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

 Це СПД «Сняданко А.В.» на вул. Широкій, 81 та ТзОВ «Бомонд плюс» на вулиці Широкій, 68. Загалом біля цього закладу є 4 кіоски, де продають тютюнові вироби.
За словами голови Залізничної районної адміністрації Ірини Чілімової, на території району біля навчальних закладів розміщено14 кіосків, в яких реалізовують тютюнові вироби та алкоголь.

Численні звернення міської ради у прокуратуру, міліцію, санстанцію, податкову інспекцію призвели лише до того, що два вищезгадані кіоски, які не мали дозволів, отримали ліцензії від податкової інспекції.

«Львівська міська ради виступає категорично проти продажу алкогольних та тютюнових товарів біля львівських шкіл. Окрім того міська рада звертається з вимогою до усіх контролюючих та державних органів з метою недопущення свавілля біля закладів освіти та захисту дітей. Якщо брати схему розміщення малих архітектурних форм у Львові, то ці два кіоски сюди не входять», – зауважила головний спеціаліст відділу соціально-економічного розвитку Залізничної райадміністрації Людмила Пастушенко. Тож після затвердження схеми може йти мова про демонтаж цих МАФів.

Порушення біля львівських шкіл є й у інших районах міста До прикладу, ТзОВ «Бомонд плюс». Остання перевірка у Шевченківському районі виявила, що біля СЗШ № 78 ведеться торгівля алкогольними та тютюновими виробами згідно з отриманими на початку грудня 2008 року ліцензіями. Кіоск розташовано менш ніж 50 метрів від школи на вул. Замарстинівській, 132 та належить вищезгаданому ТзОВ «Бомонд плюс».

Ще у жовтні на ім’я начальника регіонального управління департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів ДПА у Львівській області та головного державного санітарного лікаря Шевченківського району Львова були скеровані звернення щодо врахування безпосередньої близькості вищезазначеного МАФу до СЗШ №78 при видачі ліцензій. Попри неодноразові попередження заклад отримав ліцензію та продовжує функціонувати.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ