Слухай онлайн
Cуспільство  |  Культура

У «Мамаєвій Слободі» пройде Різдвяний фестиваль «Країна мрій»

7 та 8 січня у Києві у Козацькому селищі «Мамаєва Слобода» пройде Різдвяний фестиваль «Країна мрій». Партнер фестивалю – компанія «Кока-Кола Україна». Захід пройде за підтримки ТМ «Bonpoint».

На глядачів очікуватиме прем’єра унікального театрального дійства – Різдвяного Зіркового Вертепу за участю відомих українських діячів культури: Івана Малковича, Олега Скрипки, Тараса Компаніченка, Богдана Бенюка та інших. Святкова концертна програма за участю Олега Скрипки, гурту «Воплі Відоплясова», гурту автентичного співу «Божичі», етно-грув-бенду «Чоботи з Бугая», гурту «Фолькнери» та дитячих фольклорних колективів «Цвітень» і «Райгородок». Крім того у селищі триватиме ярмарок народних майстрів, традиційна різдвяна Шопка, колядки та куштування козацького кулешу.

Вистава, яка відбудеться в неділю, 8 січня, – реконструкція класичного українського вертепу 18-го сторіччя. Ініціатором та ведучим дійства виступить Олег Скрипка. Унікальний сценарій вертепу від Івана Малковича. Образами вертепних героїв стануть відомі та поважні культурні діячі нашої епохи Іван Малкович, Тарас Компаніченко, народний артист України Богдан Бенюк, Тарас Чубай, Остап Ступка, Фагот, Василь Вірастюк, Сашко Лірник.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ