Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

У мене зараз медовий тиждень: готуюся до роботи в місті, проводжу зустрічі, консультації — Андрій Садовий

Андрій Садовий «приміряється» до роботи міського голови і 11 квітня відвідав дві наради у Львівській ОДА з питань будівництва у Львові нового стадіону для проведення «Євро-2012» та перспектив розвитку Львівського аеропорту — повідомив «Гал-info» кандидат на міського голову Львова Андрій Садовий. Щоправда, за словами Андрія Садового, на наради в облдержадміністрації його запросили поки що не як нового міського голову Львова, а як гостя.

«Знаєте, в мене зараз наче медовий тиждень: готуюся до роботи в місті, проводжу зустрічі, консультації. Наради ж з керівництвом області для мене були дуже цікавими, адже питання модернізації аеропорту, я вважаю, зараз є суперважливою справою для Львова, будівництво ж модернізованого спортивного стадіону дасть можливість залучити в розбудову міста значну кількість інвестицій», — зазначив Андрій Садовий.
За словами кандидата на міського голову, він вже провів зустрічі майже з усіма політичними силами, які пройшли до Львівської міської ради, і всі вони налаштовані на плідну співпрацю з майбутнім міським головою.
Як зазначив Андрій Садовий, після того, як він приступить до виконання обов’язків міського голови, питанням номер один поставить підготовку до осінньо-зимового опалювального сезону, а також підготовку до святкування 750-річчя Львова.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ